Записах този курс, тъй като реших да се преквалифицирам, но имах само бегла идея, в какво се изразява софтуерното тестване. Активно участвайки в курса и с помощта на прекрасния преподавател Хюсеин Тюркмен и Атанас Георгиев, научих много какво е да бъдеш QA. Изключително доволна съм от курса, от начина на преподаване и от това, че лекторите обръщат специално, индивидуално внимание на всеки един от курсистите, с препоръки какво и как да подобрят в знанията си и начина на работа. Това, което също ме впечатли беше, че имаше, както теория, така и много, много упражнения, дори и ситуации от реална работна среда, а накрая затвърдихме знанията си със симулация на интервюта и препоръки. Силно препоръчвам този курс, на всеки който е заинтересован да работи в сферата на софтуерното тестване!
Йоана Георгиева